Türkiye’nin yenilikçi gücü Akbank‘ta çalışmak ister misiniz? 2011 banka alımları haberinde yer verdiğimiz bankalardan olan Akbank gücüne güç katarak 2011 yılında şubeleşmeyi devam ettirecek. Teknolojiyi seven bir kadrosu ve sürekli aldığı ödülleriyle öncü bir banka olan akbank iş fırsatlarını değerlendirin. Akbank iş başvurusu yaparak akbank personel alımı dönemlerine denk gelebilir ve sizde güzel bir iş sahibi olabilirsiniz…

Akbank eleman alımı ve gişe memuru alımları hakkında bilgiyi Akbank insan kaynakları sayfasına girerek araştırdık. akbank iş başvurusunu nasıl yapabileceğinizi buradan öğrenin.

Akbank insan kaynakları

Akbank Kariyer Fırsatları

Akbank’ın en büyük yatırımı “insan”dır. Güvenli, istikrarlı, sağlam, en iyi teknolojiyi kullanan bir yapı içerisinde, çalışkan, dinamik, yaratıcı, inisiyatif sahibi, yasalara uyan, dürüst Akbank’lılar arasına katılabilmek bir ayrıcalıktır.

Gelin, bu ayrıcalığı siz de yaşayın

Bankamızın işe alım sistemi 16.02.2009 tarihi itibari ile yenilenmiştir. Akbank işe alım sürecinde değerlendirilebilmeniz için; eski sistemde özgeçmiş oluşturmuş olsanız dahi, mutlaka yeni sistemimizden “Yeni Üye” girişi yapmanız gerekmektedir.

Akbank iş başvuru formu için tıklayınızSon Aramalar: akbank insan kaynaklar (225), akbank insan kaynakları (91), akbank insan kaynaklar? (54), akbank insan kaynakları iş başvurusu (33), akbank insan kaynaklar? i? ba?vurusu (11), akbank insan kaynakları üye girişi (5), akbank kariyer üye girişi (4), akbank ik (2)