İçerisinde giyimden mobilya’ya çeşitli ürünleri satın alabileceğiniz Boyner holding’e bağlı Boyner büyük mağazacılık a.ş’de çalışmak ister misiniz? Boyner eleman alımı fırsatlarını değerlendirerek insan kaynaklarını mercek altına aldık…

Boyner insan kaynakları:
Genç, dinamik, eğitimli, gelişime açık, bireysel kariyer hedeflerini Boyner Büyük Mağazacılık hedefleri ile bütünleştirmiş çalışanlarımız Boyner Değerler Dünyası’nın temel dayanağıdır. Kurum olarak; insan gücü profilimizi oluştururken seçici davranır, aramıza katılan yetenekli ve başarılı arkadaşlarımızın gelişimlerini destekleriz. 2003 itibariyle sayısı 2000′e yaklaşan bu büyük takımdaki her bir çalışanımızı geleceğin yönetim kadrolarına hazırlarken, mesleki ve davranışsal yetkinliklerin artırılmasına yönelik kapsamlı eğitim programlarımız ve yetkinlik bazlı performans değerlendirme sistemimiz bizleri destekler.

Siz de bu ailenin bir üyesi olmak istiyorsanız, full-time veya part-time iş başvurularınız için güncel özgeçmişlerinizi hr@boyner.com.tr adresine gönderebilirsiniz. Özgeçmişiniz, CV bankamıza kaydedilecek, kuruluşumuzda beklenti ve niteliklerinize uygun bir pozisyon doğduğu taktirde yeniden değerlendirilecek ve sizinle en kısa süre içinde temasa geçilecektir.Son Aramalar: boyner insan kaynakları (36), boyner çalışma şartları (28), boyner çalışma koşulları (24), boynerde çalışmak (12), hr@boyner (12), boyner iş başvurusu formu (12), boyner de çalışmak (3), boyner iş başvurusu (2)