Carrefour marketler zincirinin Türkiye ağı CarrefourSA‘da çalışmak ister misiniz? CarrefourSA kariyer fırsatlarını değerlendirin… Carrefour eleman alımı ve carrefoursa personel alımı haberlerine ulaşmanızı kolaylaştırmak adına carrefour iş başvuru formu linkini sitemize ekledik. Carrefoursa insan kaynakları departmanından edindiğimiz bazı bilgiler şu şekilde:
CarrefourSA insan kaynakları:
Carrefour çalışanları, perakende düşünce yapısına sahip olmaları, girişimci ruhları ve uyum sağlayabilme yetenekleri gözönünde bulundurularak işe alınırlar. Çalışanlarımız sürekli kişisel gelişime olanak sağlayan, sorumluluk almayı ve inisiyatif kullanmayı gerektiren çok çeşitli görevleri yerine getirirler.

Carrefour’da, günlük yaşantımızda olduğu gibi işimizdeki profesyonelliğimizin de gelişmesi, şirket değerlerimizin paylaşılması ve benimsenmesi, Carrefour kültürünün zenginleştirilmesi ve yaygınlaşmasını sağlamak için, kişisel gelişim ve eğitim vazgeçilmezdir.

Carrefour insan kaynaklarına ulaşmak için tıklayınSon Aramalar: carrefour i bavurusu (145), carrefoursa insan kaynakları iş başvurusu (19), diyarbakır carrefour iş başvuru formu (13), adana carrefoursa iş ilanları (11), carrefour insan kaynakları (10), carrefoursa market iş başvurusu (8), hatay carrefour iş başvurusu (3), carrefour express is başvurusu (3)