Türkiye’de 226 şube ile ve 3500 personeli ile her geçen gün daha fazla büyüme kaydeden ve satış oranlarıyla zirveden inmeyen Türkiye’nin en sevilen pizzacısında çalışmak ister misiniz? Dominos pizza 2012 yılı boyunca toplam 1000 yeni eleman alımı daha yapacak. Şimdi sizde dominos pizza iş başvurusu yaparak personel alımı fırsatını değerlendirebilirsiniz..

Domino’s Pizza insan kaynakları:

Domino’s Pizza olarak dünyada 140.000 çalışanımız, Türkiye’de ise bugün itibariyle 226 şubemiz ve 3500 çalışanımız bulunmaktadır. Hizmet verdiğimiz il sayısını ve mevcut hizmet verdiğimiz illerdeki şube sayılarını artırmayı hedeflediğimizden, hem işe alımlarımızı hem de kariyer hareketlerimizi doğrudan artıracağımız için, işe alım araç ve yöntemlerine hem de kariyer fırsatlarına çok önem veriyoruz.

Hizmet sektöründe başarının sırrının zamanında, kaliteli ve güler yüzlü servis verebilmekten geçtiğini biliyoruz. Bunun için telefonla sipariş alan kişiden, kapıya pizza servis eden takım arkadaşlarımıza kadar herkesi dinleyen, güler yüzlü, hızlı, dinamik, çözüm odaklı kişiler olmasına dikkat ediyoruz. Aynı zamanda, bir Domino’s çalışanımızın, müşteri odaklı olmasına, başarı ve sonuç odaklı olmasına, öğrenmeye ve gelişmeye açık olmasına da önem vermekteyiz.

Domino’s Pizza olarak, en lezzetli pizzaları sofralarla buluşturabilmek için kendimizle yarıştığımızdan, bunun için sürekli çalışanlarımızı geliştiriyor, ara vermeden eğitimlerine devam ediyoruz. Domino’s Pizza’da çalışmaya başlayan kişiler aldıkları eğitimler ve kazandıkları deneyimler ile kendilerini geliştirerek hem büyüyen organizasyonda yeni pozisyonlara aday oluyorlar hem de kendi restoranlarını açarak işveren olabiliyorlar. Dolayısıyla liderlerimiz sistemi bilen, restoran tecrübesi yaşamış kişiler olduğu için hizmet kalitesini de sürekli tutabiliyoruz. Domino’s Pizza çalışanlarımız, kalitenin büyüyen organizasyonda sürekliliğini etkin kılmak için eğitim-kariyer olanaklarının bu başarıda çok önemli olduğunu biliyor.

Domino’s Pizza olarak değerlerine heyecan ile bağlı, hedeflerine tutkuyla koşabilecek kişileri işe almaya özen gösteriyoruz. Çünkü bizler, sıra dışı Domino’s Pizza çalışanlarıyız.

Eğer sen de bu sıra dışı ekipte varım diyorsan,

Açık pozisyonları görmek ve başvuru yapmak için tıkla!Son Aramalar: dominos pizza iş başvurusu (34), dominos pizza eleman alımı (28), dominos eleman alımı (22), dominos iş başvurusu (22), dominos iş başvuru formu (10), dominos pizza denizli eleman alımı (1), dominos pizza eleman (1), dominos pizzada mutfakta çalismak (1)