Finansbank’ta çalışmak ister misiniz? Yunanistan kökenli ve gayet başarılı bir gidişat gösteren bir bankada kariyerinize devam etmek veya başlamak ister misiniz? Staj başvurusu veya iş başvurusu yapabileceğiniz banka’da ileriye dönük kariyer hedeflerinizi şimdiden yapın. Finansbank personel alımı ilanları ile sizde fırsatı değerlendirin. Finansbank insan kaynaklarını sizler için inceledik ve eleman alımı şartlarını insan kaynakları politikasını araştırdık. Finansbank iş başvuru formuna buradan ulaşın…

Finansbank insan kaynakları;

Finansbank’ta başarılı olan her çalışan, başarısını devam ettirdiği sürece en üst kademeye kadar yükselme şansına sahiptir. Kendi yöneticisini kendisi yetiştirmeyi hedeflemiş bir kurum olarak, banka içinde yatay ve dikey kariyer olanakları çalışanlarımıza duyurularak sunulmaktadır.

Gerek bankamızdaki üst düzey yöneticilerimizin, gerekse yurtdışı ve yurtiçi iştiraklerimizdeki üst düzey yöneticilerimizin pek çoğunun çalışma hayatına Finansbank’ta başlamış olması da bunun en güzel göstergesidir. Finansbank’ın her gün yükselen başarı grafiğinin temelindeki dinamizm burada gizlidir.

Finansbank iş başvurusu için tıklayınızSon Aramalar: finansbank halkla ilişkiler (18), adana finansbankta çalışan pınar (1), ısparta finansbank çaycısı (1), silifke sosyolog alimi (1)