Kipa, Türkiye’nin yabancı sermayeli en ucuz marketler zinciri ünvanını koruma çabasında her geçen gün daha fazla büyüyen güçlü dev markalarından biridir. Kipa ailesinde yer alarak sizde kariyerinizde ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Kipa personel alımı ve eleman alımı haberlerine buradan ulaşabilirsiniz. Kipa insan kaynaklarını sizler için araştırdık ve nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrendik. 

Kipa insan kaynakları:

1924 yılında kurulmuş olan, perakende lideri Tesco, bugün, dünya genelinde 2.400 mağazası ve 300.000 çalışanı ile faaliyetine devam etmektedir.Organik büyüme programı sürecinde, yerel bir perakendeciden, uluslar arası bir grup halini almıştır.

1994 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan Kipa, Türkiye’deki perakende faaliyetlerini genişletmek amacı ile yola çıkan Tesco Grubu ile Kasım 2003 tarihi itibarı ile birleşmiş ve bu grubun bir parçası hline gelmiştir.

Türkiye Tesco Kipa olarak, “daha iyi,daha basit,daha ucuz” ilkelerimize sahip çıkıp onları yaşatacak yüksek nitelikli, dinamik takım arkadaşları arıyoruz.

Kipa ik sayfasına ulaşmak için tıklayın.

Son Aramalar: kipa insan kaynakları (52), soma kipa (34), yhs-mystartdefault (23), kipa soma (21), biga kipa iş başvurusu (15), mersin kipa iş ilanları (13), kipa çalışma şartları (13), kipada çalışmak (10)