Türkiye’nin farklı imajı ile gücünü yansıtan bankası Kuveyt Türk bankasında çalışmak ister misiniz? Kuveyt Türk iş başvuru formuna ulaşmak ve insan kaynakları hakkında detaylı bilgi edinmek için gösterdiğimiz bağlantıya tıklayınız. Kuveyt Türk memur alımları ve güvenlik görevlisi alımları haberleri için burayı takip ediniz…

Kuveyt Türk insan kaynakları:
KUVEYT TÜRK’te İnsan Kaynakları Müdürlüğü Organizasyon ve Kalite Geliştirme Müdürlüğü, Kurum adına stratejik bir görevi yerine getirir. Kurumun öncelikli hedef ve politikaları doğrultusunda başarıya ve sürekli gelişmeye endeksli bir İnsan Kaynakları politikası izler.

KUVEYT TÜRK kurumsallaşmış organizasyonu ve güçlü finansal yapısı ile tüm bankacılık hizmetlerini yerine getiren hizmet, misyon ve vizyonlarını belirlemiş olarak modern İnsan Kaynakları yönetimini profesyonelce uygulamaktadır.

KUVEYT TÜRK çalışanlarına sürekli gelişme, yaptıkları işin sahibi olma ve her düzeyde temsil imkanı verir. Çalışanların temel bankacılık hizmetlerini öğrenmelerinde, yöneticilik yeteneklerinin geliştirilmesinde, değişen teknolojilerin takibinde bir okul olma niteliği ile eğitim hizmetlerini sürekli kılar. İnsan Kaynakları Organizasyon ve Kalite Geliştirme Müdürlüğünde performans değerlendirmeleri, ücretlendirme ve ücret sistemleri, terfiler, kariyer planlamaları, ödül teşvik ve ceza sistemlerimizin tümü çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini destekliyici temellere dayandırılmıştır.

KUVEYT TÜRK’de çalışan meslek personelinin yaş ortalamaları 32′un altındadır, öğrenimleri açısından çalışanlarımızın %74′si üniversite mezunudur.

Kişisel hedeflerini Kurumsal hedefler ile birleştirebilen, sürekli eğitim programları ile kendini geliştirmek ve performansı ile kariyerini belirlemek isteyen, eğitim süresi en az 4 yıl olan fakültelerin İşletme, İktisat Endüstri ve Elektronik bölümlerinden iyi derece ile mezun olan, İngilizce’ye hakim, Kurum Kültürüne uyum becerisine sahip, askerlik hizmetini yerine getirmiş, Kurum içi değerlendirme yoluyla üst görevler için yetiştirilmek üzere genç bankacı adaylarına, KUVEYT TÜRK kariyer imkanı sağlamaktadır.

KUVEYT TÜRK, işe kabul isteklerini bilgi havuzunda toplar, bu havuzda biriken adaylar arasında yapılan sınavlar değerlendirilir ve personel ihtiyaçları bu yolla karşılanır.

Kuveyt Türk iş başvuru formu için tıklayınız
Son Aramalar: kuveyt türk iş başvurusu formu (13), kuveyt türk eleman alımı (11), kuveyttürk bankada temizlikçi çaycı ilanları (2), bankada çayçi temizlikçi iş ilanı (2), Sekerpinar Kuveytturk bankasina ofis temizligi icin eleman aliniyormu? (2), çelebi hava servisi türbanli calistiriyormu (2), kuveytt turk bankacilikta cayci elaman (2), kuveytturk çalışma şartları (1)