LC Waikiki (LCW) olarak bilinen bir zamanların en çok tercih edilen çocuk giyim markası günümüzde her yaş grubuna hitap eden hemen hemen her şehirde birden fazla mağazasıyla avmlerin vazgeçilmezi LCW ile çalışmak ister misiniz? 2011 yılı LCW personel alımı ve iş başvuru şartlarını buradan öğrenin. LCW insan kaynaklarının eleman alım süreci..

LCWaikiki insan kaynakları:
Performansı yüksek, markamızı vizyonumuza taşıyacak olan personelimizin kariyer gelişimleri firmamız tarafından her zaman desteklenmektedir.

Mağazalar

Mağazalarımızla ilgili kariyer yönetimi uygulamalarımızı aşağıda özetleyebiliriz:

• Mağaza içi pozisyonlarla ilgili terfilerin kendi bünyemizde çalışan personelimiz arasından yapılması öncelikli tercihimizdir.
• Çalışanlarımızın gelişimlerini düzenli aralıklarla, sistemli olarak değerlendiririz.
• Çalışanlarımızın Satış Danışmanlığı’ndan Reyon Yöneticiliği’ne, Reyon

Yöneticiliği’nden Mağaza II. Müdürlüğü’ne terfilerini, önceden hazırladığımız prosedürler doğrultusunda gerçekleştiririz. Belirli dönemlerde personel ihtiyaçlarımızı yaptığımız duyurularla mağazalarımıza bildiririz. Bölge ve Mağaza Müdürlerimizin önerilerini İnsan Kaynakları Departmanı’na ulaştırmalarını sağlarız. Gelen aday önerilerini titizlikle inceler ve önerme kriterlerine uygun olan adayları terfi sistemimize dahil ederiz. Prosedürlerimiz doğrultusunda çalışanlarımızı bir üst pozisyona hazırlayacak mesleki vb. eğitimleri verir, ardından yaptığımız sınavlarla adaylarımızın yeterliliklerini ölçeriz. Başarılı olan adaylarımızın bir üst pozisyona atamalarını gerçekleştiririz.

Merkez

Merkez departmanlarımızda çalışan personelimiz için yapılan yetkinlik ölçümlerinde, mevcut pozisyonunda hedeflenen yetkinliğe ulaşmış olan personelin bir üst pozisyonun yetkinliklerine göre durumu çeşitli ölçme araçları kullanılarak değerlendirilir. Değerlendirme sonucunda başarılı bulunan adaylar bir üst pozisyona terfi ederler. Henüz bir üst pozisyon için yeterli bulunmayan personelimiz için tamamlama ve geliştirme eğitimleri düzenlenir.Son Aramalar: lc waikiki 2011 (110), lcw iş başvurusu ankara (21), lc waikiki insan kaynaklar? (10), adapazarı sakarya marketlerde part time iş ilanları (6), lcwkiki van (5), Lc Waikiki İş Başvuru Formu akhisar (4), esenler lc waikiki iş başvurusu (4), lc waikiki eleman al?m? (4)