mango personel alımı mango iş başvurusuSadece Türkiye’deki bayanların değil, tüm dünya kadınlarının vazgeçilmez markası olan bir fenomen haline gelen Mango’da çalışmak ister misiniz? Mango yeni mağazaları için satış danışmanları ve kasa sorumluları alacaktır. Mango iş fırsatlarını değerlendirin, insan kaynakları sayfasındaki notu sizler için yazıyoruz…

Firmamızın sırrı, her gün ortak bir amaca ulaşmak için çalışan profesyonel bir takımda yatmaktadır, hedefimiz; dünyanın tüm şehirlerinde var olmaktır.

Büyük MANGO ekibini oluşturan en önemli özellikler; mücadeleci tavırları, girişimci ruhları ve sorumlulukları paylaşma duygularıdır, bunun yanısıra günlük işlerimizde karşılaştığımız meydan okumaların ve zorlukların üzerinden rahatlıkla üzerinden gelme özelliğine sahibiz. Firma yapımız gereği hiyerarşik engeller minimum düzeye indirgenmiş olup, tüm mevkiler arasında doğrudan ve saygılı bir davranış biçimi geliştirmeyi teşvik etmekteyiz.

Bu yetenekli ekip, başarılı olmak ve aynı zamanda yenilikçi, yaratıcı ve eğlenceli bir imge elde etmek üzere, bulundukları profesyonel alanlarda daha iyiye ulaşmak için sürekli kendilerini geliştiren bir takım ruhuna sahiptir, ki bu da ekip için vazgeçilmez bir koşuldur. Bizimle işbirliği yapan kişileri motive etmeyi amaçlamamızdan hareketle, firma ile ilgili olan tüm alanlarda, tüm iş pozisyonları için eğitim imkanı sağlamaktayız.

MANGO’da profesyonel çalışanlarımızın firma içerisinde gelişmesini ve zaman içinde sorumluluklar edinmesini istemekteyiz. Bu şekilde, hem daha geniş bir kişisel ve profesyonel tatmin elde edilmekte hem de günlük işlerde daha büyük bir motivasyona ulaşılmaktadır.

MANGO, işinin tadını çıkarmanı ve motive edilmiş hissetmeni amaçlıyor, zira bu sayede ekibimizi firma düzeyinde başarıya yöneltebileceğiz.

Eğer hedeflerin bizimkilerle aynı ise, hemen ekibimize katıl!

Mango iş başvurusu için tıkla!Son Aramalar: mango iş başvurusu (76), mango iş ilanları (45), mango iş başvuru formu (32), mango çalışma şartları (30), mango iş başvurusu formu (25), mango insan kaynakları (23), mango insan kaynakları iletişim (17), mango iş başvuru (10)