Türkiye’de Özel hastane denilince akla gelen ilk hastanelerden biri olan Medical Park’ta çalışmak ister misiniz? MedicalPark eleman alımı ve iş ilanları hakkında detaylı bilgi burada. Sürekli yeni şubeleri ile büyümeye devam eden Medical Park insan kaynakları yeni personel alımları ve alım süreçleri hakkında bilgilendirmeyi web sayfalarından yapıyor… Medical Park insan kaynaklarını detaylıca inceledik…

Medical Park Seçme ve Yerleştirme Politikası

Şirketimizin seçme ve yerleştirme politikası “Doğru Zamanda, Doğru İş İçin Doğru İnsan”dır. Kurumun hedef ve stratejileri doğrultusunda kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek ve bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak için başarıyı temel alan çağdaş İnsan Kaynakları uygulamaları yürütmektir.

Grubumuzun insan kaynağı ihtiyacı www.kariyer.net ve www.secretcv.com internet adresinden yapılan başvurularla karşılanmaktadır. Diğer taraftan kuruma gelerek doldurulan başvuru formları aracılığıyla ve pozisyonun gerekliliğine göre danışmanlık firmaları aracılığıyla da başvurular kabul edilmektedir.

İşe alım değerlendirmelerinde sözel ve sayısal yetenek testleri, belli pozisyonlarda rol oyunu, vaka çalışması, grup tartışması gibi bölümlerden oluşan Değerlendirme Merkezi uygulamaları, kişilik envanteri ve mülakatlar yapılmaktadır.

Medical Park Eğitim ve Gelişim

Medical Park Hastaneler Grubu’ndaki tüm çalışanlarımızın sürekli ve etkili eğitim almasını sağlayarak kendilerinden beklenen bilgi, beceri ve davranış seviyesine doğru geliştirmek ve ilerletmektir. Bu sayede personelin motivasyonunu arttırmak ve görevlerini, kurumsal hedeflerin gerçekleştirilmesi doğrultusunda yapabilmelerini sağlamaktır.

Çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunmak bizim için önemli bir değerdir.

Gerçekleştirdiğimiz iç eğitimlerin konu başlıkları

- Oryantasyon Programları
- Hasta Hizmetleri Yetkilisi Yetiştirme Programı
- Çağrı Merkezi Elemanı Yetiştirme Programı
- Hasta Hizmetleri – Çağrı Merkezi Gelişim Projesi
- Hasta Odaklı İletişim Eğitimi
- Hasta ve Hasta Yakını Psikolojisi
- CPR Eğitimi
- EKG Eğitimi
- Toplantı Yönetimi
- Zaman Yönetimi
- İK Uygulamaları
- Motivasyon
- Kalite, JCI Hakkında Bilgilendirme EğitimleriSon Aramalar: medical park hastanesi is başvurusu (6), özel sada hastanesi iş başvurusu (5), medical park göztepe hastanesine iş başvurusu yaptim ne zaman işe alinirim (4), bursa şevket yılmaz iş ilanları (4), samsun medicalpark tibbi sekreter işe alım (3), mardin park hastanesi personel dosyası (3), şevket yılmaz hastanesi iş ilanları (3), medical park göztepe insan kaynakları görevleri nelerdir (3)