2013 yılında yapılacak olan özürlü personel alımına dair haberleri bu başlık altında toplamaya çalışacağız. 2013 engelli memur alımı, özürlü memur seçme sınavı ÖMSS hakkında diğer detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Engelli kardeşlerimizin iş bulmalarını kolaylaştırmak adına sürekli araştırmalar yapıp bu sayfada paylaşacağımız linkleri takip edebilirsiniz..

Siz de bulduğunuz haberleri lütfen yorum olarak paylaşınız. Biz de uygun görülen içerikleri haber olarak e-posta bülteniyle tüm takipçilerimize gönderebilelim.

2013 özürlü memur alımları:

Arkadaşlar 2013 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi engelli memur alımı yapmayı planladığını açıkladı. Bu alanda büyük çalışmalar yaptıklarını ve 2013 yılında çok fazla alım olacağını açıkladı.

Güncelleme:

Engelli memur adaylarına müjde. 2013 yılı memur alımları kapsamında engelli personel memur alımları yapılacaktır. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik 2013 yılı içerisinde toplam 5 bin 423 kadroya engelli memur ataması yapılacağını ve memur alımlarının şubat ayı içinde gerçekleştirileceğini söyledi. Bakan Çelik söz konusu engelli memur kadrolarına eğer ÖSYM’nin de takvimi uygun olursa şubat ya da en geç mart ayında atamaların tamamlanacağını belirtti.Son Aramalar: zrl memur alm (56), engelli memur al?m? 2013 (16), 2013 özürlü personel alımı (12)