Securitas Güvenlik Hizmetleri 40 ülkede 260 bin personeli ile hizmet vermekte ve personel sayısını her geçen gün arttırmaya devam etmektedir. Siz de Securitas ile güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorsanız sizler için incelemeye aldığımız insan kaynakları sayfası üzerinden iş başvuru formuna ulaşabilir. Securitas ile daha güzel bir hayata ilk adımları atabilirsiniz…

Securitas insan kaynakları:

SECURITAS 40 ülkede, 260.000’den fazla çalışanıyla gerek yarattığı istihdam, gerekse uyguladığı İnsan Kaynakları politikası sayesinde güvenlik sektörüne büyük katkılarda bulunan lider firmalar arasında yerini alıyor.

SECURITAS, Türkiye’deki yapılanmasında, Genel Müdürlüğe bağlı çalışan, ülke geneline yayılmış 6 Bölge Müdürlüğü ve 5 Şube Müdürlüğü bünyesinde 7 bin 500′ü aşkın çalışana iş imkânı sağlıyor.  Dürüstlük, Dikkat ve Yardımseverlik SECURITAS’ın temel ve vazgeçilmez değerleri, Yasallık, İnsan Haklarına Saygı, Düşünce ve Fikir Özgürlüğüne Destek ise benimsediği davranış kuralları arasında yer alıyor.    Hedefimiz; SECURITAS Türkiye’nin dünya ölçeğinde rekabet edebilme becerisini geliştirerek güvenlik sektöründe lider konuma yükselmesini sağlamak. Bu vizyonla oluşturulan İnsan Kaynakları politikamız, şirketimizin plan ve hedefleri doğrultusunda personel ihtiyacını karşılamak ve bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini, aynı zamanda da sürekliliğini korumak.

Bu kapsamda;
• Çalışanlarımıza her konuda fırsat eşitliği yaratmak,
• Çalışanlarımıza eğitim ve kendini geliştirme olanakları sağlamak,
• Çalışanlarımızın işlerini verimli bir şekilde ve motivasyonla yapabilmeleri için gerekli olanakları sağlamak,
• Çalışanlarımız için açık ve şeffaf bir yönetim politikası uygulamak,
• Çalışanlarımızın gerek maddi, gerekse manevi haklarını korumak ve gözetmek,
• Çalışanlarımıza kurum işi kariyer fırsatları yaratmak,
• İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili politikalarımızı düzenli bir şekilde gözden geçirerek geliştirmek, güncellemek

Securitas iş başvuru formu

Securitas için çalışmak istiyor ama şu anda “Mevcut İşler” sayfasında ilginizi çeken veya size uygun olan bir iş görmuyorsanız, gözgeçmişinizi bu sayfaya kaydederek bize genel bir başvuru gönderebilirsiniz.

Son Aramalar: securitas (207), securitas güvenlik (79), securitas iş başvurusu (18), securitas iş ilanları (18), securitas iş başvuru formu (16), securitas özel güvenlik iş başvuru formu (13), securitas özel güvenlik iş ilanları (11), securitas güvenlik iş başvurusu (10)