Dünya çapında büyük bir nama sahip olan Starbucks coffee Türkiye’de Shaya A.Ş ile bayilik sistemiyle çalışan kahve kafeleri zinciridir. Gerek vizyonu gerekse fiyatlarının yüksek olmasıyla daha çok üst gelirli insanların tercihi olan Starbucks coffee iş görüşmeleri, çeşitli etkinlik toplantılarında çok tercih edilir mekanlar arasında yer alır. Ülkenin birçok yerinde ayn konseptli mağazalarıyla yeni elemanlar alan starbucks’ta çalışmak ister misiniz?

Starbucks insan kaynakları:

Starbucks Coffee’de kariyer imkanları,

Kahvenin en iyi yorumcuları olan baristalar, Starbucks Coffee’nin en önemli yapı taşlarından biridir. Barista’nın İtalyanca karşılığı “barmen” olmakla birlikte, İngilizce karşılığı “espresso temelli içecekler konusunda uzmanlaşmış kimse” olarak da söylenir. Baristalar, Starbucks Coffee başarısının gizli kahramanlarıdır.

Çalışanları için benzersiz bir çalışma ortamı sağlayan Starbucks Coffee’de her gün, yepyeni ufuklara açılan yeni bir gün olarak kabul edilir. İşlerini severek yapan baristalarımız, kahve konusunun yanısıra sosyal sorumluluk gibi farklı alanlarda da kendilerini geliştirme fırsatı yakalarlar.

Starbucks Coffee’nin kuruluş ve yönetim felsefesi, ‘yapılan işe kalbini koymak’tır. Siz de bizim gibi düşünüyor ve kariyerinizde ilerleme fırsatlarını yakalamak istiyorsanız, Starbucks Coffee’nin bir parçası olmaya ne dersiniz?Son Aramalar: starbucks çalışma şartları (18), starbucks insan kaynakları (13), starbucks is basvuru formu (13), starbucks çalisma kosullari (10), barista eğitim kitabcığı (1), Starbucks garson maaşları (1), starbucks part time iş başvurusu (1), starbucks ta calismak istiyorum (1)