Türk Otomobil Fabrikası TOFAŞ iş başvurusu, tofaş alım şartları ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz…

Tofaş iş başvurusu yaparak kariyerinizde yeni bir yolculuğa başlayın. TOFAŞ personel alımı ilanlarına çeşitli haber sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi, tofaş eleman alımı ilanlarını kariyer.net üzerindende yayınlamaktadır. Ama biz sizler için tofaş insan kaynaklarını biraz araştırarak kariyer fırsatlarına kısa yoldan nasıl ulaşabileceğinizi göstereceğiz.

Tofaş’ta kariyer:

TOFAŞ İnsan Kaynakları olarak;

* değişime hızla uyum sağlayan,

* inovatif,

* çok yönlü, katılımcı, global bakış açısına sahip,

* kendisini ve çevresini sürekli geliştiren bireyleri bünyemize çekme, sürekli geliştirme ve istekliliğini en yüksek seviyede tutma vizyonu ile yola çıkıyoruz.

Tofaş’ta çalışma şartları:
Tofaş’ta, çalışanlarımıza;

Şirket hedef ve vizyonunu bildikleri,
Yenilikçi fikirlerini çeşitli platformlarda paylaşabildikleri,
Gelişimde fırsat eşitliğinden faydalandıkları,
Şirketin stratejik planlarının oluşturulmasına katkıda bulunabildikleri,
Fark yaratan çalışmalarının ödüllendirildiği,
Yönetim yetkinlikleri güçlü yöneticiler tarafından geri bildirimlerin alabildikleri,

bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Tofaş iş başvurusu:

Yeni ürün projelerimiz, artan üretimimiz, pazara sunmakta olduğumuz yeni ürün ve hizmetlerimiz, artan ihracatımız ve insana yaptığımız yatırım ile büyümeye devam ediyoruz.

Otomotiv sektörünün köklü geçmişe ve değişim gücüne sahip ismi TOFAŞ’ta Ar-ge’den Satınalma’ya, Üretim’den Pazarlama’ya, Finans’tan Satış’a geniş bir yelpazedeki kariyer fırsatları sizi bekliyor.

Beyaz Yaka Başvuruları
İstanbul Genel Merkez ve Bursa fabrikamızdaki pozisyonlara www.kariyer.net adresinden başvurabilirsiniz.

Mavi Yaka Başvuruları
Bursa fabrikamızdaki Mavi Yaka pozisyonlarına Mavi Yaka Başvuru adresinden başvurabilirsiniz.

Staj Başvuruları
Üniversite-MYO staj başvuruları 22 Şubat 2010 – 31 Mart 2010 tarihleri arasında www.kariyer.net üzerinden kabul edilmektedir.Son Aramalar: tofa i bavurusu (231), bursa renault fabrikası iş başvurusu formu serdar yıldırım (1), bursa tofaşa başvuru (1), Mine Gemlik Halkbank çalışanı (1), otomotıv teknıkerı (1), tofaş iş başvurusu nasıl yapılır (1)