Toyata Türkiye iş ve kariyer fırsatlarını değerlendirin… Toyota Türkiye geniş çaplı üretim ağı ve personel yapısıyla her geçen gün daha fazla büyüyor. Sürekli müşteri memnuniyeti anlayışına sadık kalarak büyümeyi başaran bir şirketle çalışmak ister misiniz? Toyota personel alımı ilanlarını takip edebilir, insan kaynakları sayfasında toyota eleman alımı sürecini öğrenebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz…

Otomotiv sektöründe “müşteri memnuniyeti” ilkesine gerçek anlamıyla sadık kalıp başarısının sürekliliğini sağlayan Toyota, İnsan Kaynakları yönetiminde de bu ilkeyi esas almaktadır. Şirketin başarısında ve rekabet üstünlüğü sağlamasında en büyük payın çalışanların olduğuna inanmakta ve çalışanlarımızı en değerli varlğımız olarak görmekteyiz. Tüm İnsan Kaynakları politikalarımızı, çağdaş, yaratıcılığa ve sürekli gelişime önem verilen, çalışanların ortak hedeflere doğru koşan bir takım oluşturmasına olanak sağlayacak bir ortam hazırlanması üzerine yapılandırmaktayız. Şirketimiz stratejik hedeflerini realize ederken çalışanın kendi gelişimine de olanak sağlamasına fırsat vermek İnsan Kaynakları politikalarımızın temel öğelerindendir. Bu bilinçle amacımız, ortak hedefler doğrultusunda, çalışanlarımızın mutluluğunu ve iş verimini arttıracak etkili insan kaynakları sistemlerini yapılandırmak ve sürekliliğini sağlamaktır.

Toyota İnsan Kaynakları Bölümü, işe alma, ücretlendirme, eğitim ve geliştirme, performans yönetimi, kariyer yönlendirme, sosyal haklar ve personel özlük işleri ana fonksiyonlarını yürütmektedir.

TOYOTA ŞİRKET PROFİLİ
Çalışan sayısı: 173
Yönetici sayısı: 21
Çalışanların yaş ortalaması: 36
Kadın/erkek oranı: %25 Kadın, %75 Erkek
Çalışanların eğitim düzeyi: % 75 Üniversite/Yüksek Lisans, %25 Lise
Çalışma Günleri: Pazartesi-Cuma arasında haftada 5 gün
Çalışma Saatleri: 08:30-17:30 saatleri arasında

TOYOTA İŞE ALIM SÜRECİ
Toyota’ya başvuran adaylarda, temel şart olarak açık pozisyonlara tam anlamı ile uygun olması aranır. Adayların eğitim düzeyleri, yetkinlikleri, yabancı dil düzeyleri, teknik bilgi düzeyleri ve pozisyonla ilgili tecrübeleri dikkate alınarak değerlendirme yapılır. Toyota’daki açık pozisyonları görmek ve başvuru yapmak için kariyer.net’i ve monster.com.tr’yi kullanabilirsiniz .

TOYOTA MAAŞ ÜCRETLER
İşe alımda ücret, temel olarak pozisyonun gerektirdiği ve kişilerin sahip olduğu yetkinliklere, iş bazında sorumluluklara, adayların eğitim ve iş tecrübelerine dayanarak yapılan değerlendirme sonucu belirlenmektedir. Her yıl Ocak ayında, bir yıllık hayat pahalılığı oranı ve bireysel performans ölçü alınarak sonuçlar ücrete yansıtılır. Tüm personele yılda 12 maaş ve 4 ikramiye verilir.

Toyota Türkiye iş başvurusu için tıklayınızSon Aramalar: toyotA trkiye (54), yhs-default (33), sakarya toyota fabrikası iş başvurusu (30), toyota adapazarı fabrikası iş başvurusu (26), toyota iş başvurusu (18), toyota kocaeli fabrikası iş başvurusu (17), toyota fabrikası iş başvurusu (17), adapazarı toyota fabrikası iş başvurusu (15)