TRT, Türkiye’nin ilk resmi televizyon kanalıdır. TRT son dönemde açtığı sınavlar ile personel alımını sürdürmektedir. Bizde sizler için TRT’nin insan kaynaklarına ulaşarak konu hakkında biraz bilgi edindik. TRT iş başvurusu süreci, başvuru şartları gibi detayları öğrendik.

TRT üst düzey yöneticileri 2010-2011 döneminde RTÜK’e başvurarak yeni alımlar için onay aldı. 890 yeni personel alımı yapacak olan TRT, muhabir, stajyer, yapım ve yayında görev alacak yeni çalışma arkadaşlarını göreve almaya hazırlanıyor. Aldığımız bilgiye göre 185 kişinin KPSS’ye göre alınacağı TRT, personel alımı için çeşitli sınavlar açmış. Sınavlar hakkında bilgi almak için aşağıda vereceğimiz bağlantıya tıklayınız. Sınavlara son başvuru tarihi 1 Kasım 2010 olarak belirlenmiştir.

Güncel TRT alımları ile ilgili haberleri bu başlık altında ayrıca yeni haber şeklinde duyuracağız…

TRT sınav başvuruları için tıklayınız.

Son Aramalar: trt insan kaynakları (114), trt insan kaynakları iş başvurusu (14), trt arapça iş başvurusu (3), trt insan kaynakları is başvuru formu (3), trt alımları (3), trt avaz iş ilanları (3), trt insan kaynaklar (2), trt personel alımı (2)