Son zamanlarda gösterdiği gelişmeler ile Türkiye’nin gururu olmaya devam eden Türk Hava Yolları 2013 yılında da birçok yeni personel alımı yapmayı planlıyor. Anlaşmalı olduğu kuruluşlarla birlikte ortak çalışmalara imza atan THY 2013 yılında yeni pilot alımları, hostes alımları gerçekleştirecek. THY insan kaynakları ve iş başvuru formu hakkında daha fazla bilgi alın..

THY insan kaynakları, THY iş başvuru formu

 

Türk Hava Yolları Ailesinde Olmak
Türk Hava Yolları büyük bir ailedir. Bu büyük aile, Dünya’daki teknolojik, sosyal, yönetsel değişim ve gelişmeleri yakından takip eden, geniş bir vizyona sahip, paylaşılan ve yaşatılan olumlu ortak değerleri olan, üyelerden oluşmaktadır.
Bir ilgi olarak başlayan havacılık, Türk Hava Yolları’nda tüm çalışanlarımız için, kısa zamanda bir tutkuya dönüşmektedir. Bünyemizde yer alan otuza yakın faaliyet alanında bu tutku yaşatılmaktadır.

 

THY eleman alımı iş başvuru formu 

Türk Hava Yolları geleceğini kendisinde çizmeyi düşünenler için, birbirinden farklı pek çok uzmanlık alanı ile zengin bir kurum yapısına ve insan kaynağına sahiptir. Zincirin halkalarını oluşturan faaliyet alanlarımızın tümü, birbiri ile entegre ve koordinasyon içinde çalışmaktadır. Kuruluşa bağlılık ve etkin takım çalışması, çalışanlarımız arasında en baskın ortak değerlerdir. Çalışanlarımızın kişisel hedefleri ve paylaştıkları değerlerin, her zaman Ortaklığımız’ın hedefleri ve kültürü ile uyum içinde olmasına özen gösterilmektedir.

 THY 2013 personel alımları
Yürütülen tüm faaliyetler, sürekli eğitim programlarıyla desteklenmektedir. Böylelikle, belirlenen bireysel gelişim ihtiyaçları karşılanmakta ve kurumsal gelişimin sürekliliği sağlanmaktadır.

 

Sosyal İmkanlar
İşe geliş ve gidişlerini kolaylaştıracak ve faaliyet gösterdiğimiz şehirlerde oldukça geniş bir bölgeye yayılan servis ağımızla ulaşım; doğum, emzirme, ölüm, evlenme gibi konularda yardım; sigorta; personelimizin çocukları için okul öncesi eğitim (kreş) imkanı, ücretsiz ve indirimli uçuş imkanları ile dünyaya açılma, çalışanlarımıza Ortaklığımız tarafından sunulan hizmetler arasındadıSon Aramalar: thy iş başvurusu formu (33), yhs-002 (24), thy insan kaynakları iş başvuru formu (20), thy personel alımı 2013 (20), thy insan kaynakları iş başvurusu (19), thy iş başvurusu (19), türk hava yolları başvuru formu 2013 (13), türk hava yolları iş başvurusu formu (13)