Türk Hava Yolları (THY) Türkiye’nin gururu hava yollarının öncü dev şirketlerinden biridir. Türk hava yolları iş başvurusu yapmak isteyenler için hakkında biraz araştırma yaptığımız şirketin personel alımı süreci hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz.

Türk hava yolları bünyesinde birçok yerli ve yabancı personel ile en güvenli ve kaliteli hizmeti gerek bünyesinde bulundurduğu ve her geçen gün arttırdığı son nesil teknoloji ile donatılmış uçakları, gerekse akademik eğitim verdiği personeli ile kanıtlar nitelikte.

Siz neden bu dev oluşumda yer almıyor sunuz? THY iş fırsatlarını değerlendirmek için THY iş ilanlarını yakından takip etmeniz gerekmektedir.

Türk Hava yolları aldığı hostes ve pilotlarda özellikle yabancı dile önem vermektedir. Ne kadar yabancı dil ve eğitim görmüşseniz işe girme şansınız o kadar yüksektir. Tabi THY birçok departmanı için alımlar yapmaktadır, yabancı dil vs gibi ayrıntıları olmayan bölümlerdede iş bulabilirsiniz…

Türk Hava yolları hostes alımları ve THY pilot alımları haberlerini sizlere en güncel şekilde bu siteden duyurmaya devam edeceğiz. THY iş başvuru formunu doldurun ve THY iş başvurusu yapın.

THY insan kaynakları için tıklayınızSon Aramalar: thy insan kaynaklar (207), thy insan kaynakları (172), türk hava yollari İnsan kaynaklari (36), thy insan kaynaklar? (22), thy insan kaynaklar? numaras? (18), thy insan kaynakları telefon (16), thy insan kaynakları iletişim (8), thy departmanlar (5)