Türk Telekom, özelleştirmeden sonra önemli yenilikler kaydederek Türkiye’de telekominükasyonu dünya standartlarına çıkaran önemli ve güçlü firmalardan biridir.

Türk Telekom’da çalışmak ile devlet kapısında çalışmak arasında pek bir fark olduğunu söyleyemeyiz… Durum böyle olunca herkes kaliteli bir iş hayatı, düzenli bir yaşam gibi çalışma şartlarını sunan Türk Telekom gibi bir dev şirkette çalışmak ister…

Türk Telekom insan kaynakları sayfasına ulaşarak, personel alımı sürecinin nasıl işlediğini öğrendik. Detaylar;

Türk Telekom İşe Alım süreci:

  • Türk Telekom’da uyguladığımız işe alım süreci ile, şirketimiz değerlerine ve kurum kültürüne uygun, pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip, en uygun adayları şirketimize kazandırmayı amaçlıyoruz.
  • Şirketimizde işe alımlar, yıl başında belirlenen insan gücü planlaması doğrultusunda yapılmaktadır.
  • Yeni mühendis alımları yılda 1 defa tüm Türkiye için yılbaşında belirlenen insan gücü planlaması dogrultusunda gerçekleştirilir.
  • Bu süreçte, genel yetenek, bilgi ve ingilizce sınavlarını başarı ile tamamlayan adaylar, insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri tarafından yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar değerlendirilir.
  • Yönetici ve uzman pozisyonları için adaylar, şirketimiz temel yetkinlikleri ve pozisyona özel yetkinlikler bazında insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri tarafından yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar ile değerlendirilir. Pozisyonun niteliklerine göre adaylara kişilik envanteri uygulanır.

Son Aramalar: trk telekom insan kaynaklar (231), türk telekom insan kaynakları (35), işkaya telekom (9), Türk telekoma cv bırakma (3), trakya unversitesinin yabanci uyruklar sinavi ne zaman egitim fakultesi resim is ogretmeni (2), arıkanoglu buro (1), türk telekom personel alımları (1), türk telekom ik (1)