Türkiye Finans’ta çalışmak ister misiniz? Türkiye Finans iş başvurusu yaparak kariyerinize yön verin. Bankacılık sektörünün en sessiz ve emin adımlarla ilerleyen bankalardan biri olan Türkiye Finans personel alımı fırsatlarını değerlendirerek sizde kariyer dünyasına emin bir adım atabilirsiniz. Türkiye Finans dönem dönem alım sınavları açarak memur alımları gerçekleştirmektedir. Güvenlik görevlisi alımları ve daha farklı departmanlar için eleman alımları gerçekleştirmektedirler.

Türkiye Finans İnsan Kaynakları, zaman içerisinde ortaya çıkan personel ihtiyacının tespit edilmiş norm kadrolar çerçevesinde iç ve dış kaynaklardan temininin yanı sıra; kariyer planlaması, performans değerlendirme, çalışan motivasyonu, eğitim programlarının hazırlanması ve uygulanması, özlük ve tahakkuk işlemleri, tayin ve terfi yönetimi ve ücret politikalarını belirlenmesi ve uygulanması gibi işlemleri yürütmektedir.

Türkiye Finans, ileride yönetici olarak ortaya çıkan ihtiyaçları kendi içinden yetiştirme prensibiyle hareket etmektedir. Eleman alımlarındaki hedef kitlemiz okullarından yeni mezun olmuş veya bankacılık deneyimi olan, yeniliklere ve gelişimlere açık, bankacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, genç dinamik ve olumlu özellikleri bir arada bulunduran kişilerdir. Amacımız aramıza yeni katılan arkadaşlarımızı, ortaya çıkan sürekli değişim ve gelişmelere hazır hale getirmek ve kariyerlerine doğru yönü verebilmektir.

Türkiye Finans insan kaynakları;

* Banka kültürünün oluşturulması ve yerleştirilmesi sürecinde,
* Bankanın vizyon ve misyonunu benimseyebilecek, aynı zamanda bankayı temsil edebilecek nitelikli insan kaynağının oluşturulması sürecinde,
* Çalışanların moral ve motivasyonlarının en üst düzeyde tutulmasını sağlayarak kurumsal bağlılığın güçlendirilmesi ve verimliliğin artırılması sürecinde temel unsur olarak yer almaktadır.

Türkiye Finans iş başvurusu için tıklayınızSon Aramalar: türkiye finans iş başvurusu (14), açıköğretim dershanelerinde iş imkanı (1), borusan finans elemanı alım şartları (1), finans eleman alımı (1), mehmet zikbas (1), türkiye finans personel başvurusu (1)