Türkiye’nin öncü ve yenilikçi bankalarından YapıKredi de çalışmak ister misiniz? Yapı Kredi 2012 yılı içerisinde yeni alımlar gerçekleştirecek. Gişe memuru, güvenlik görevlisi gibi pozisyonları değerlendirebilir, hızlıca iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapı kredi insan kaynakları sayfasından edindiğimiz bazı bilgiler…

Yapı Kredi İnsan Kaynakları:

Bu birlikteliğin ise ülke ekonomisine büyük katkı sağlayacağından ve en önemlisi finans sektörü ve çalışanları için pek çok yeni imkan yaratacağından eminiz. En önemli kaynağımızın sahip olduğumuz insan gücü olduğuna inanıyor, 16.000′in üzerinde tecrübeli ve azimli çalışanımız ile finansal hizmetler alanında müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vermeyi amaçlıyoruz.

Güçlü ortaklık yapımız, uluslararası standartlarda hizmet verme ilkemiz ve insan kaynağımıza olan inancımızla, daha iyiyi ve daha yeniyi başarabileceğimize ekip olarak inanıyor, bu yolda sağlam adımlarla ilerliyoruz.

Hizmetin daha verimli, daha yaratıcı hale gelmesi, müşterilerimizin ve çalışanların ilk tercihi olmak için ise tek yolun insan kaynağına yatırım yapmak olduğunu düşünüyoruz.

Bir kurumdan çok bir aile olduğumuza inanıyor, açık iletişim ve şeffaf bir yönetim anlayışı doğrultusunda yaratılan her türlü fırsatın, paylaşılan her türlü görüşün bizleri bir adım daha ileri götüreceğini biliyoruz.

Çünkü başarımızın sırrı, ekip olarak aynı yolda el ele ilerlememiz ve çalışanlarımıza duyduğumuz sevgi ve saygıdır.

Yapı Kredi insan kaynakları sayfasına ulaşmak için tıklayınız

Son Aramalar: yap kredi insan kaynaklar (77), yapı kredi insan kaynakları (19), yapıkredi insan kaynakları (10)