Ziraat Bankası yeni yönetim kadrosu ve günümüz teknolojisi ile artık daha kaliteli hizmet anlayışı ve gelişen kadrosuyla hizmet vermeye devam edecek. 2010 yılında gerçekleştirdiği personel alımıyla örnek bir banka olmayı başaran ziraat bankası 2011 yılında personel alımlarına devam edecek. 2010 yılında ortalama 3 bin kişiyi istihdam eden banka 2011 yılında 2500 yeni personel alımı yapacak.

Ziraat bankası alımlarını şu departmanlarda yapıyor; gişe memuru, güvenlik görevlisi, operasyon ve yardımcı personeller.

Zaman zaman farklı kadrolarda yer açılırken, şirket içi kariyer basamaklarını tırmanmakta gerekiyor. Ziraat bankası kariyer fırsatlarını değerlendirin ve insan kaynakları ile yaptığınız başarılı bir görüşmenin ardından sizde iş sahibi olun. Bu arada unutmadan ziraat bankası alımları sınavlarla yapmaktadır. Yeni alımlar için sınav tarihlerini buradan takip edebilirsiniz…Son Aramalar: Ziraat Bankas Personel Alm (45), ziraat bankası halkla ilişkiler (26), ziraat bankas 2011 personel alm (24), ziraat iş ilanı başvuru formu eskişehir anadolu üniversitesi (1), ziraat bankasında baş örtülü çalışılır mı (1), ziraat bankasına memur olarak girmek için hangi bölüm mezunu olmak gerek (1), ZİRAAT BANKASI SINAVLARINA HALEN BAŞVURULABİLİR Mİ (1), ziraat bankası departmanları (1)